Амбулатория общей практики - семейной медицины Голосеевского р-на
По адресу Столичное шоссе 35 в поселке Чапаевка Голосеевского района располагается амбулатория семейной медицины, в которой оказывают первичную медицинскую помощь всем жителям поселка. Амбулатория оборудована всем необходимым, чтобы качественно оказывать медицинские услуги обитателям поселка Чапаевка.


Контактная информация:

882
Адрес: 03131, г. Киев, Столичное шоссе, 35
График работы: Пн - Пт: 8:00 - 15:00, Суббота - Воскресенье: выходной
Телефон(ы) регистратуры и вызов врача на дом: (044) 259-29-05
В поликлинике ведут прием специалисты: Терапевт, Педиатр, Семейный врач

Карта проезда:


Отзывы (2)

 1. Vita 29 сентября 2016, 21:59 # 0
  30.08.2016 закінчився термін дії договору про аренду приміщення за адресою вул Столичне шосе 35, де знаходиться амбулаторія сімейної медицини загальної практики та почтове відділення 03131. Прошу адміністрацію нашего района, посприяти продовженню договору про аренду приміщення. Та не закривати єдину амбулаторію га весь мікрорайон Чапаєвка. До найближчої амбулаторії майже 5 км!!! З хворою дитиною в громадському транспорті не зручно їхати.
  1. Lina 02 октября 2016, 19:20 # 0
   За адресою Столичне шосе 35 в селищі Чапаєвка Голосіївського району розташовується амбулаторія сімейної медицини, в якій надають первинну медичну допомогу всім жителям селища. Амбулаторія обладнана всім необхідним, щоб якісно надавати медичні послуги мешканцям селища Чапаєвка. Крім того у цій будівлі розміщено відділення «Укрпошти» та Орган самоорганізації населення мешканців «Чапаєвки». Нам стало відомо, що зазначену будівлю планують знести з метою розширення полів тренувальної бали «Динамо». Це неприпустимо, позбавити мешканців отримувати медичні послуги, бо комусь полів замало!!! Крім того, при виділені земельної ділянки для полів Динамо, останні взяли на себе зобов’язання побудувати соціальний центр для мешканців селища і лише після цього зносити існуючу поліклініку. ВРАХОВУЮЧИ ЗАЗНАЧЕНЕ ПРОШУ ТЕРМІНОВО ВИРІШИТИ ПИТАННЯ ЩОДО ПОНОВЛЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ДО ПОКИ НЕ БУДЕ ПОБУДОВАНО СОЦІАЛЬНИЙ ЦЕНТР
   Выделите опечатку и нажмите Ctrl + Enter, чтобы отправить сообщение об ошибке.